O nás

Nedpak Packaging s.r.o. má dlouholeté zkušenosti s distribucí a prodejem balicích technologií
a balicích materiálů na evropském trhu, převážně v Nizozemí.
Naším mottem je být odborným, kvalitním a spolehlivým partnerem našich klientů.

Nedpak Packaging s.r.o. poskytuje na území České a Slovenské republiky komplexní dodávky
a následný servis automatických, poloautomatických a manuálních, sáčkovacích impulsních strojů a strojů balicích do teplem smrštitelné fólie pro jednotlivá a skupinová balení. Vážení, přesné podávání a etiketování, jsou další kategorie balících strojů, které nabízíme.

Nedpak-budovaZajišťujeme, jako výhradní a oficiální zástupci zahraničních výrobců, možnost dodání balicích technologií následujících značek: AVC Sealing Solutions, Kraus Maschinenbau GmbH, Herma GmbH, Intropack Machinery Holland, Automated Packaging Systems, C-One a další.
Sídlo a poštovní adresa společnosti je v Praze 4, Květnového Vítězství 2/85, naše kanceláře a showroom, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet předváděcí stroje od zmíněných dodavatelů, leží jen o pár kroků dál, v ulici Výstavní170/10.

 

Automated Packaging Systems www.autobag.de
AVC Sealing Solutions www.justsealit.com
Beck packautomaten GmbH & Co. KG www.beck-packautomaten.com
Clarus films www.clarusfilms.de
C-One stretchwrapping www.cecgroupsrl.com
Herma GmbH www.herma.de
Intropack Machinery Holland www.intropack.com
Kraus Maschinenbau GmbH www.krausmb.de
..like us on Facebook

GDPR a ochrana osobních údajů
Webové stránky společnosti Nedpak Packaging s.r.o. splňují normy předepsané zákonem o Ochraně osobních údajů. Soukromí návštěvníků a uživatelů stránek je respektováno a zachováno. Přístup na webové stránky NEDPAK Packaging nevyžaduje žádnou registraci, ani přihlašování do systému a návštěva našich webových stránek je tak zcela anonymní.